VeriHaberleri

ANKARA'NIN GİRİŞİMCİ İŞADAMI FATİH ÇELİK, SEKTÖRE YÖN VERİYOR

Ankara'nın köklü iş insanlarından olan Fatih Çelik, girişimcilik ruhu ve sektöre yön veren işleriyle tanınıyor. 5 Eylül 1967'de Ankara'nın Yenimahalle ilçesine bağlı Ergazi köyünde doğan Çelik, işletme eğitimine Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde başladı ancak ikinci sınıftan ayrılarak iş dünyasına adım attı.

1991 yılında kurduğu Fatih Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile sektörde önemli bir konuma gelen Çelik, üç adet tescilli markanın sahibi olarak dikkat çekiyor. İnşaat sektörü için "Çelikçe", kuyumculuk sektöründe "Sarraff Otel" ve konaklama sektöründe "Center Room" markalarıyla sektördeki varlığını güçlendiren Çelik, bu markalarıyla kaliteli hizmet anlayışını sürdürüyor.

Fatih Çelik, iş dünyasındaki başarılarıyla birlikte sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyor ve genç girişimcilere destek olmak için çeşitli programlara katılıyor. Kendi tecrübelerini paylaşarak yeni nesil iş insanlarının yetişmesine katkı sağlayan Çelik, Ankara iş dünyasında önemli bir rol üstleniyor.

Web, Haber, İnternet

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@veriportali.com.tr

veriportali.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları fancycat medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.