VeriHaberleri

BAKIZ İNŞAAT: DOĞAYA VE KALİTEYE VERİLEN DEĞER

Bakız İnşaat, Adana'da modern ve çevreye duyarlı yapılar inşa eden öncü vizyonu ile ilerlemekte ,Şirketin kurumsal yapısı kalite anlayışı ve tamamladığı projelerle tanınmaktadır. Turgay Canver ve Begüm Canver'in sahibi olduğu Bakız İnşaat farkını yüksek kalitesi , öncü vizyonu, doğaya saygı ve özenle çalışmasıyla göstermektedir.

Bakız İnşaat, çeşitli bölgelerde birbirinden değerli projelere imza atmaktadır. Şirket, tamamladığı ve devam ettiği projeler arasında birbirinden önemli yapıları bulundurmaktadır. Bakız inşaatın tamamladığı projeler, modern mimari anlayışıyla birleşen çevreye duyarlı yaklaşımıyla dikkat çekmektedir.

Bakız İnşaat'ın anlayışı kaliteden ödün vermemek üzerine kurulmuştur. Şirket, sadece yaşanabilir konutlar sunmakla kalmayıp, aynı zamanda projelerini zamanında tamamlayarak güvenilirliğini kanıtlamaktadır. Bu doğrultuda, Bakız İnşaat her bir projesinde doğaya ve çevreye önem vererek kaliteli yapılar inşa etmeyi amaçlamaktadır.

Bakız İnşaat'ın kurumsal kimliği ve iş etiği, şeffaflık, güvenilirlik sağlamlık ve kalite prensiplerine dayanmaktadır.

Bakız İnşaat, her geçen gün büyüyen ve gelişen yapısıyla Adana' nın inşaat sektöründeki liderlerinden olmaya devam etmektedir. Şirketin misyonu, sadece binalar inşa etmek değil, aynı zamanda yaşanabilir bir çevre oluşturarak hayat kalitesini artırmaktır. Bu doğrultuda, Bakız İnşaat devam etmekte olduğu ve gelecek projelerinde de çevreci ve sürdürülebilir yaklaşımını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Bakız İnşaat, Adana'da modern yapıların öncüsü olarak doğaya ve kaliteye verdiği önemin yanında öncü vizyonunu koruyarak ilerlemektedir Nadir Turgay Canver ve Begüm Canver ' in sahibi olduğu Bakız İnşaat , projeleri ve öncü vizyonu ile sektördeki konumunu her geçen gün güçlendirmeye devam etmektedir.

Web, Haber, İnternet

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@veriportali.com.tr

veriportali.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Haber Sitesi firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.